Nauka języka angielskiego na Malcie dla dorosłych

Nauka języka angielskiego na Malcie dla dorosłych

Nauka języka angielskiego na Malcie dla dorosłych to wybór dobrej lokalizacji pobytu. Malta była kolonią brytyjską przez ponad 150 lat i język angielski jest jednym z języków urzędowych Malty. Co najmniej 88% populacji Malty mówi biegle po angielsku.

Angielski jest na wyspie wszędzie! 

Malta

Znana jako „Klejnot Morza Śródziemnego”, jest małą wyspą z ponad 300 słonecznymi dniami w roku. Pogoda typowa dla Morza Śródziemnego, z długimi, ciepłymi miesiącami letnimi i bardzo łagodnymi zimami. Średnie temperatury sezonowe na Malcie wynoszą od 18 do 19°C zimą i od 27 do 32°C latem. A więc jest znakomitym miejscem i na naukę i na wypoczynek w każdym miesiącu.

Mamy tam trzy wyspy: Malta, Gozo i Comino i dwa języki urzędowe: maltański i angielski. I dużo ciekawych miejsc. Malta i jej siostrzana wyspa Gozo uważa się za muzea na świeżym powietrzu. Przyciągają nie tylko osoby uczące się języka, takimi atrakcjami jak :

Valletta, stolicą Malty, zbudowana w 1565 roku przez Zakon Rycerzy św. Jana jest jedyną stolicą na świecie, która w całości została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO!

Mdina, stara stolica Mdina, starożytna cytadela na szczycie wzgórza, która przez wieki pozostała nietknięta. Znana jako „Ciche Miasto” jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast na świecie! 

Gozo i Comino

Zaledwie 20 minut rejsu promem z Malty znajduje się spokojna wyspa Gozo, z jej naturalnym krajobrazem i wspaniałymi widokami. A Pomiędzy Maltą a Gozo malutka wysepka Comino, słynąca z krystalicznie czystych wód Błękitnej Laguny.

Choć Malta jest mała, niesamowita pogoda i czyste morze sprawiają, że zajęcia na świeżym powietrzu są absolutną radością. Toteż uczniowie chętnie uprawiają tam sport. Na przykład wspinaczkę skałkowa lub parasailing, jazdę konną lub jazdę na quadach. Albo po prostu wybierają się na spacer jednym ze szlaków turystycznych Twój dom z dala od domu.

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych

Założona w 1988 roku Akademia Języka Angielskiego jest jedną z wiodących szkół na Malcie. Nazywa się ją „Szkołą z Sercem” dzięki rodzinnej atmosfery, która panuje zarówno w klasach, jak i podczas całego pobytu. Dołączyła do światowej grupy Berlitz korzystających z wciągającej Metody Berlitz.

Udowodniono, że ta metoda nauczania języków jest jedną z najskuteczniejszych. A to dzięki jej koncepcji immersyjności. Jest praktyczna i zorientowana na cel, skupiając się na komunikacji w prawdziwym życiu. Uczy nowego języka ORAZ sposobów jak go używać zarówno z perspektywy społecznej, jak i biznesowej (zrozumienie kultury). Ta wciągająca technika, dostosowana do Twoich potrzeb, przyspieszy proces uczenia się i nabierzesz pewności, że będziesz mówić językiem we właściwy sposób. Sprawdza się w każdym wieku.

Zajęcia dostosowuje się do konkretnych potrzeb i/lub organizowane są dla grup. Klienci korporacyjni, którzy chcą zapewnić szkolenie językowe dowolnemu pracownikowi, również mogą skorzystać z tego kursu.

Kursy mają wszystkie poziomy zaawansowania, są w pełni wciągające i idealne dla wszystkich grup wiekowych z maksymalną liczbą uczniów w klasie wynoszącą 12 osób.

Jest to idealny kurs dla studentów ucząc języka angielskiego na co dzień. Uczniowie ćwiczą mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Ogólny kurs języka angielskiego pozwala na interakcję i kontakty towarzyskie z kolegami z klasy i nauczycielem, ponieważ koncentruje się na użyciu słownictwa i gramatyki w rzeczywistych sytuacjach.

Rodzaje kursów językowych

  • General English 20 lekcji / 15 godzin
  • Intensywny General English 30 lekcji / 22,5 godz Ten kurs jest dla tych, którzy chcą dodać więcej konwersacji do swojej nauki języka angielskiego. Połączenie General English Group 20 i General English Conversation Group 10 zapewnia pełniejsze i całościowe doświadczenie edukacyjne. 
  • Grupa konwersacyjna w języku angielskim General English 10 lekcji / 7,5 godz Ten kurs pomaga przygotować się do komunikacji w prawdziwym życiu, obejmującej dyskusje, debaty, odgrywanie ról i nie tylko.
  • One-to-One Indywidualne zajęcia na tematy zgodne z oczekiwaniami i potrzebami studentów. Do wyboru:

Czas trwania: 10 Lessons / 20 Lessons / 30 Lessons / 40 Lessons 

Cena obejmuje:

Kurs językowy, pakiet powitalny do testu kwalifikacyjnego online, kartę studencką, Wi-Fi, certyfikat kursu, centrum samokształcenia z kartą SIM do telefonu komórkowego, całodobowa pomoc.

Ceny kursów językowych za tydzień:

General English 20 h 210 euro
Intensive English 30 h 275 euro

Business English 20 h 330  euro

Business English 30 h 430 euro

Conversation Group 10 h 85 euro

Dodatkowe opłaty:

Opłata rejestracyjna: 30 euro za osobę

Materiały szkoleniowe: 35 euro za poziom

Transfery lotniskowe: 48 euro za osobę (w obie strony)

Zakwaterowanie:

Sezon liczy się od 08.06.2024 do 08.09.2024. 

W tym okresie obowiązują sezonowe dodatki i wyższe ceny zakwaterowania

Homestay: Poza sezonem:

Wspólny pokój z 2 posiłkami 217 euro/ z 3 posiłkami 266 euro

Pojedynczy pokój z 2 posiłkami  294 euro/ z 3 posiłkami 329 euro

Dodatek za prywatną łazienkę 77 euro

W sezonie:

Wspólny pokój z 2 posiłkami  259 euro/ z 3 posiłkami 316 euro

Pojedynczy pokój z 2 posiłkami 366 euro/ z 3 posiłkami 371 euro

Dodatek za prywatną łazienkę 77 euro

Wspólne apartamenty z własnym wyżywieniem są w pełni umeblowane i obejmują wspólny salon, kuchnię i jadalnię, telewizor, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, pralkę, cotygodniowe sprzątanie i wymianę pościeli.

Wspólny pokój poza sezonem 220 euro, w sezonie 260 euro,

Pojedynczy pokój poza sezonem 350 euro, w sezonie 420 euro,

Dodatek za prywatną łazienkę  77 euro

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas