Obóz j.angielskiego dla nastolatków 11-17 lat w Pembroke na Malcie

Obóz j.angielskiego dla nastolatków 11-17 lat w Pembroke na Malcie

Obóz j.angielskiego dla nastolatków 11-17 lat w Pembroke na Malcie to gwarantowana dobra zabawa i słoneczne wakacje.

Malta

Republika Malty jest wyspiarskim państwo-miastem położone w Europie Południowej, na Morzu Śródziemnym. Obejmuje cały archipelag Wysp Maltańskich. Jest jednym z najmniejszych krajów w Europie. Bowiem wszystkie wyspy zajmują tylko 316 km2. Największa i najgęściej zaludniona jest wyspa Malta gdzie mieszka większość ludności. Mniejsze są wyspy Gozo i Comino.

Atrakcją rzadziej odwiedzanej wyspy Manoela, jest XVIII-wieczny fort i przystań dla jachtów. Malta jest też jednym z ulubionych kierunków turystycznych. Znajdziemy się tam laguny z krystalicznie czystą wodą, malownicze klify i groty skalne. Zachwycają rafy koralowe i zabytkowe budowle. Językiem urzędowym jest angielski i dzięki temu jest miejscem gdzie można uczyć się języka i korzystać ze słonecznego śródziemnomorskiego klimatu.

Szkoła

Jest to Centrum Języka Angielskiego będące częścią Liceum Św. Katarzyny. Szkoła zlokalizowana jest w Pembroke, dzielnicy mieszkalnej wyspy, blisko morza i sklepów. Posiada kilka klimatyzowanych sal lekcyjnych i oferuje ogólne i intensywne kursy języka angielskiego przez cały rok. Centrum znajduje się na parterze dużego budynku, z którego roztaczają się piękne widoki na morze i okolicę.

Ta centralna lokalizacja to dodatkowa korzyść dla uczestników kursu, ponieważ jest blisko St. Julian’s i Sliema, dwóch bardzo popularnych atrakcji na wyspie. Co roku studenci z całego świata wybierają to centrum, aby doskonalić swoją znajomość języka angielskiego.

Jako, że stanowi część uznanej placówki edukacyjnej wszyscy uczniowie mogą korzystać ze wsparcia akademickiego. A także administracyjnego, który pomaga zarezerwować wycieczki kulturalne, zwiedzanie, a nawet zapisać się na kurs nurkowania po szkole!

Szkoła posiada pełną licencję wydaną przez Radę ELT i rząd Malty. Jest to także uznane Centrum Szkolenia Nauczycieli z pełnymi akredytacjami.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna

Cała kadra nauczycielska posiada pełne uprawnienia i kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako obcego EFL. Wielu nauczycieli posiada kwalifikacje pierwszego stopnia i CELTA lub równoważne, a wszyscy posiadają pełne licencje wydane przez Radę ELT Malty.

Pakiet dla nastolatków wieku 10–17 lat 

Co oferujemy? 

 • Ekscytujące programy skierowane do kochających zabawę i poszukujących przygód uczniów.
 • Przestronną szkoła z jasnymi,salami lekcyjnymi i tablicami interaktywnymi 
 • Kursy języka angielskiego zaprojektowane specjalnie dla młodych uczniów
 • Doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli i liderów grup 
 • Program rekreacyjny ze świetną mieszanką zajęć i wycieczek 
 • Całodobowa linia wsparcia i sprawdzone rodziny goszczące! 
 • Transfery z lotniska 

Gdzie będą mieszkać? 

Wybrane zakwaterowanie dla nastolatków zawsze odbywa się w atmosferze rodzinnej. Studenci zatrzymują się u przyjaznych i troskliwych rodzin goszczących, które posiadają pełną licencję Maltańskiego Urzędu Turystyki. To jest dom z dala od domu. 

Pobyt u jednej z przyjaznych, anglojęzycznych rodzin goszczących daje niepowtarzalną okazję poznania życia rodzinnego, tradycji i zwyczajów na Malcie, a także zanurzenia się w języku. Rodzina goszcząca będzie rozmawiać po angielsku. Większość naszych rodzin znajduje się w odległości krótkiego spaceru od szkoły lub krótkiej przejażdżki autobusem w dzielnicy Pembroke. Bilet autobusowy można kupić w biurze po przyjeździe. Usługi pralni są dostępne w obrębie rodziny za niewielką dodatkową opłatą.

Studenci włączają się w życie rodzinne, dzielą się posiłkami i mówią po angielsku od przyjazdu! Pierwszego dnia zajęć uczestnicy zostaną oprowadzeni po szkole przez rodzinę.

Jak wyglądają lekcje? 

Zajęcia odbywają się w godzinach porannych. W małych grupach z nauczycielem, którego celem jest uczynienie nauki stymulującą, zabawną i kreatywną. Lekcje będą ciekawe, wciągające i zabawne. Z motywującymi zajęciami językowymi, pracą w grupach i ćwiczeniami rozwijającymi słownictwo. Będzie mnóstwo czasu na mówienie. 

Co po szkole? 

Po zakończeniu zajęć nie można się nudzić, ponieważ jest pełen program zajęć!

Cena za dwa tygodnie 1140 euro obejmuje:

 • Opłata za rejestrację
 • Materiały szkoleniowe
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Program dla nastolatków (11-17 lat) 40 ogólnych lekcji języka angielskiego
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem
 • Zajęcia popłudniowe, 
 • Transport

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas