Obozy j.angielskiego dla młodzieży 11-17 lat na Dzikiej Drodze Atlantyckiej w Irlandii. 

Obozy j.angielskiego dla młodzieży 11-17 lat na Dzikiej Drodze Atlantyckiej w Irlandii. 

Obozy j.angielskiego dla młodzieży 11-17 lat na Dzikiej Drodze Atlantyckiej w Irlandii to nauka, przygoda i motywacja do poznawania języka.

Co nam oferuje Irlandia?

Irlandia jest jedynym anglojęzycznym krajem w UE. Toteż niezależnie od tego, czy zwiedza się tętniące życiem ulice miasta, czy spokojne wiejskie krajobrazy, będziemy zanurzeni w języku. Stanowi doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego. Dzięki spektakularnym krajobrazom i bogactwie dziedzictwa kulturowego. A także tętniącymi życiem miastami. Ze światowej klasy uniwersytetami, najwyższej klasy programami akademickimi. I przede wszystkim ciepłymi i przyjaznymi ludźmi. Zwłaszcza my, Polacy bardzo dobrze się tu odnajdujemy.

Aby łatwiej było wybrać miejsce i szkołę podzieliliśmy wyspę na trzy części.

Proponujemy więc :

Wild Atlantic Way

To szlak turystyczny na zachodnim wybrzeżu oraz na częściach północnego i południowego wybrzeża Irlandii. Rozciągająca się na dziewięć hrabstw wzdłuż atlantyckiego wybrzeża. Prezentuje mieszankę starożytnej historii, wspaniałych widoków oraz serdecznej gościnności. Wild Atlantic Way jest jedną z najbardziej legendarnych tras na świecie.

Półwysep Mizen w hrabstwie Cork to miejsce, gdzie pradawny wschód Irlandii spotyka się z Wild Atlantic Way. A także gdzie przeszłość i teraźniejszość wspaniale koegzystują. Jest wyspa Skellig Michael, na której znajduje się klasztor oraz którą zamieszkuje kolonia maskonurów. To miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Fani „Gwiezdnych Wojen” znają je z„Przebudzenia mocy”oraz„Ostatniego Jedi”. Najpopularniejsze miejsce wycieczek to Klify Moheru, wznoszące się 214 metrów ponad zatokę Galway. A także surowy Mullaghmore Head, ruiny zamków i wyspy.

Proponujemy te lokalizacje dla młodzieżowych obozów języka angielskiego w wieku 11 – 17 lat.

Limerick City

położone 2,5 godziny od Dublina w południowo-zachodniej Irlandii, to starożytne miasto, w którym rzeka Shannon łączy się z Dziką Drogą Atlantycką. Miasto ma ciekawą historię, zostało założone przez Wikingów i jest obecnie trzecim co do wielkości miastem Irlandii.

Szkoła języka angielskiego

Jest pierwszą szkołą językową w Irlandii, która została wpisana do StudyTravel Super Star Hall of Fame po zdobyciu nagrody „Star Junior Program dla osób poniżej 18 roku życia” przez pięć lat z rzędu w latach 2018, 2019, 2020/2021, 2022 i ponownie w 2023. Zdobyła także nagrodę „Star New School” w 2019 roku oraz dwukrotnie zwyciężyła w kategorii „Szkoła języka angielskiego – Europa” w latach 2022 i 2023. Posiada szeroki zakres akredytacji.

Lokalizacja:

Uniwersytet w Limerick (UL) to kampus w parku o powierzchni 138 hektarów, położony tuż nad rzeką Shannon, 4 km od miasta Limerick. UL jest często nazywany „irlandzkim kampusem sportowym” ze względu na swoje najwyższej klasy obiekty z szeregiem boisk ze sztucznej trawy, kryte i odkryte bieżnie. Jest to pierwszy uniwersytet w Irlandii, który oferuje studentom basen i trampolinę o standardzie olimpijskim. Ma najwyższą ścianę wspinaczkową w Irlandii i największe w Europie boisko sportowe na każdą pogodę

Daty: 1 – 29 lipca 2024, minimum 2 tygodnieUstalone daty przyjazdu: poniedziałek 1 lipca | poniedziałek 15 lipca

Rezydencja kampusowa

Jednoosobowe pokoje z prywatną łazienką dla każdego studenta. Zakwaterowanie na terenie kampusu obejmuje nowoczesne apartamenty, w których może spać 4-6 studentów.

Cena pakietu mieszkaniowego: 1150 € na tydzień

Transfer z lotniska Shannon Airport: 80 € w jedną stronę do/z lotniska Shannon

Transfery z lotniska Dublin Airport: 100 € w jedną stronę do/z lotniska w Dublinie

Cork

To największe hrabstwo w Irlandii z kilometrami wybrzeża, plaż, lasów, gór, wiosek i miasteczek do odkrycia. West Cork jest znane w Irlandii jako cel turystyczny, a takie miejsca jak Gougane Barra, Clonakilty czy Glengarriff zapraszają do odwiedzin. Cork jest częścią tego wyjątkowego regionu, który daje odwiedzającym możliwość osobistego poznania niesamowitych 5000 lat historii.

A miasto Cork to drugie miasto w Irlandii, kochające zabawę i szczycące się swoją niezależnością. Jej mieszkańcy nazywają je Prawdziwą Stolicą”, „Ludową Republiką Cork” lub „Miastem i hrabstwem Rebelii”. Zbudowane na szeregu wysp na brzegach rzeki Lee, Cork to starożytne miasto kupieckie z bogatą kulturą i tradycją spotkań i handlu.

Szkoła języka angielskiego

Oferujemy program młodzieżowy w jednej z najdłużej działających szkół językowych w Irlandii. W ciągu ostatnich 46 lat uczyli 90 000 dorosłych i młodzieży. Posiada szeroki zakres akredytacji i jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym do egzaminów międzynarodowych, w tym IELTS, Cambridge i innych. Od trzech lat otrzymuje tytuł „Najlepszej Szkoły Językowej” w konkursie Education Awards.

Dzięki takiemu doświadczeniu są w stanie zaoferować szeroką gamę programów, w tym język angielski + zajęcia wielofunkcyjne, jazdę konną, golf, rugby, piłkę nożną, a nawet STEAM.

Letnie programy dla młodzieży obejmują wszystkie aspekty nauki języka angielskiego, od czytania, przez pisanie, aż po mówienie. Są bardzo interaktywne, zabawne i pełne energii. Dzięki tym zajęciom uczniowie uczą się większej ekspresji i używania języka angielskiego z większą pewnością siebie. Równocześnie dodatkowe moduły pozwolą młodzieży na rozwijanie zainteresowań i doskonalenie umiejętności sportowych. 

Wycieczki i zajęcia: Wieczory filmowe, wycieczki do atrakcji turystycznych w całej Irlandii i wiele innych, English Plus Sports. Wieczorami studenci mogą uczestniczyć w karaoke, bingo i dyskotece. Częścią programu jest także całodniowa wycieczka do miejsca o znaczeniu historycznym lub kulturalnym poza Cork, która odbywa się w soboty.

Z wyjątkiem programu Rugby with Munster Rugby w którym uczestniczą uczniowie w wieku 13-16 lat, pozostałe moduły są dla osób od 11 do 17 lat.

Poziomy zaawansowania: A2, A2+, B1, B1+, B2, B2+, C1, C1+, C2. Jedna lekcja to 45 minut. Daty rozpoczęcia: 30 czerwca i 14 lipca.

Każdy z programów obejmuje:

 • 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo, 
 • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem albo w rezydencji albo u rodziny
 • Pakiet powitalny z mapami i notatnikiem 
 • Zajęcia wieczorne
 • 1 całodniowa aktywność tygodniowo
 • Cotygodniową ocenę
 • Dyplom ukończenia kursu

Natomiast dodatkowe moduły do wyboru są następujące:

 • Kurs STEM dla uczniów 
 • Football with Valencia CF 
 • Horse Riding 
 • Golf with FOTA ISLAND GOLF ACADEMY 
 • Multiactivity
 • Rugby with Munster Rugby

Kurs STEM 

Skupia się na tematach: Nauka Technologia Inżynieria Sztuka Zajęcia matematyczne

Oprócz uczestnictwa w zajęciach językowych codziennie rano od poniedziałku do piątku, uczniowie mogą cieszyć się trzema popołudniami sesji STEAM i dwoma popołudniami zajęć ogólnych. Wieczorami studenci mogą uczestniczyć w karaoke, bingo i dyskotece. W cenę wliczona jest także całodniowa wycieczka poza Cork, która odbywa się w soboty.

Ceny 1110 € tygodniowo (rodzina goszcząca) 1220 € tygodniowo (rezydencja)

Moduł obejmuje:

 • Całodniowa wycieczka do Killarney
 • 3 popołudnia zajęć STEAM z profesjonalnymi trenerami. 
 • Transfery 60 euro lotnisko w Cork – tylko opcja rodziny goszczącej Wolne miejsca w naszym Centrum Mieszkaniowym MTU.

English + Football with Valencia CF

Sesje szkoleniowe będą prowadzone w języku angielskim przez profesjonalnych trenerów z Walencji. Oprócz codziennych zajęć językowych od poniedziałku do piątku, uczniowie mogą następnie przez pięć popołudni brać udział w treningach i meczach piłki nożnej. 

Ceny 1210 € tygodniowo (rodzina goszcząca) 1355 € tygodniowo (rezydencja)

Program ten obejmuje:

 • Trening piłki nożnej z trenerami z Walencji 5 popołudni w tygodniu 
 • Bilet autobusowy – tylko opcja dla rodziny goszczącej
 • Transfery wliczone w cenę (lotnisko w Cork) – tylko opcja rodziny goszczącej

Cena 1355 € (Rezydencja) minimum 2 tygodnie

English + Horse Riding 11-17 Cena 1,220 euro (Rezydencja)

 • 5-godzinny trening jazdy konnej raz w tygodniu
 • Bilet autobusowy – tylko rodzina goszcząca
 • Transfery wliczone w cenę (lotnisko w Cork) – tylko rodzina goszcząca

English + Golf with Fota Island Golf Academy 11-17 lat

Akademia Golfa w Fota to najwyższej klasy murawa o powierzchni 4000 metrów kwadratowych, na której można ćwiczyć wszystko, od chipowania i puttowania po ostre uderzenia żelaza i długie jazdy.

Ceny: 1210 € tygodniowo (rodzina goszcząca) 1355 € tygodniowo (rezydencja)

Program ten obejmuje:

 • 4 popołudnia tygodniowo w Fota Golf Academy (PGA). 
 • Bilet autobusowy (tylko opcja dla rodziny goszczącej)
 • Transfery wliczone w cenę (lotnisko w Cork – tylko rodzina goszcząca)

Opis kursu 11-17 lat Multiactivity Rezydencja

Pogram z różnorodnymi zajęciami sportowymi i kulturalnymi popołudniami i wieczorami. Studenci będą doskonalić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim, w szczególności mówienie i słuchanie rano. A także będą mieli okazję ćwiczyć język podczas zajęć popołudniowych i wieczornych.

Program ten obejmuje:

 • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem – pokój jednoosobowy z łazienką
 • 2 półdniowe zajęcia poza kampusem w tygodniu
 • 3 popołudniowe zajęcia na terenie kampusu tygodniowo

English Plus Rugby with MUNSTER RUGBY rodziny i rezydencja 13-16 lat

Cena 1,220 euro (Rezydencja)

Program ten obejmuje:

 • Trening rugby z Munster Rugby 5 popołudni w tygodniu • Zajęcia wieczorne
 • Bilet autobusowy – tylko opcja dla rodziny goszczącej
 • Transfery wliczone w cenę (lotnisko w Cork) – tylko opcja rodziny goszczącej

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas