Rodzinne kursy j.angielskiego z od 6 do 17 lat w Wexford w Irlandii

Rodzinne kursy j.angielskiego z od 6 do 17 lat w Wexford w Irlandii

Rodzinne kursy j.angielskiego z od 6 do 17 lat w Wexford w Irlandii to oferta dla rodziców lub dziadków z dziećmi. Wexford, portowe miasto położone w południowo-wschodniej Irlandii zachęca nie tylko rzadką w tym kraju słoneczną pogodą. Znajduje się tam co najmniej siedem plaż z oznaczeniem Blue Flag. Na jednej z nich Steven Spielberg nakręcił „Szeregowca Ryana. Półwysep Hook jest popularny wśród miłośników sportów wodnych. Można tu znaleźć również niesamowitą latarnię morską nr 1 na świecie.

Oferujemy tam również obozy dla młodzieży.

Rodzinne kursy językowe są dla dwóch grup wiekowych: dla dzieci od 6 do 10 lat i nastolatków od 11 do 17 lat. Terminy: w czerwcu / lipcu od 24 czerwca do 26 lipca oraz w sierpniu od 19 do 30 sierpnia 2024

Harmonogram kursów dla wszystkich członków rodziny jest tak skoordynowany, aby wszyscy byli na zajęciach w tym samym czasie i mogli spotykać się na przerwach. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-12.45 (w tym 15-minutowa przerwa kawowa w godzinach 11.00-11.15)

Grupy General English dla dorosłych i kursy Cool Kids odbywają się w głównym budynku szkoły. Natomiast Keen Teens w lokalnej szkole średniej znajdującej się tuż za rogiem głównego budynku szkolnego.

Opcjonalne zajęcia popołudniowe odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki po południu. Wycieczki fakultatywne odbywają się w soboty.

Kurs Cool Kids przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Cool Kids to grupa na poziomie mieszanym, przeznaczona dla naszych najmłodszych uczniów w wieku od 6 do 10 lat. Jest to klasa mieszana, licząca od 8 do 15 dzieci. Ze znajomością języka na poziomie podstawowym (A0), podstawowym (A1) i średniozaawansowanym (A2).

Program

Szczególny nacisk zostanie położony na komunikację ustną. A także umiejętność rozumienia i wyrażania siebie za pomocą podstawowego języka angielskiego. Niektórzy uczniowie mogą jeszcze nie umieć czytać i pisać. Od samego początku nacisk będzie położony także na wymowę i akcent.

Najmłodsi uczniowie uczą się języka angielskiego poprzez różnorodne, skupione na dziecku i pełne zabawy zajęcia pod fachowym nadzorem w pełni wykwalifikowanych nauczycieli.

Nauczanie słownictwa, gramatyki i wymowy będzie odbywać się głównie poprzez ćwiczenia ze słuchu i mówienia. A więc takie jak proste rozmowy, powtarzanie słów, rymowanki, piosenki z wykorzystaniem materiałów audiowizualnych. I również opowiadanie historii, gry pamięciowe, gry polegające na dopasowywaniu słów i obrazów, gry planszowe i szarady. Będzie przebieranie i teatr, odgrywanie ról, sztuka i rzemiosło, gotowanie/pieczenie, gry na świeżym powietrzu itp.

Zajęcia mają na celu zaciekawienie i skupienie dzieci, a jednocześnie dobrą zabawę. Uczą się angielskiego razem z innymi młodymi uczniami z różnych części świata. 

Kurs Cool Kids skupia się na praktyce konwersacyjnej. Tak aby młodzi uczniowie nabrali pewności w rozumieniu i używaniu języka angielskiego oraz aby sprawiało im to przyjemność. Głównym efektem uczenia się jest to, że dzieci zaczynają porozumiewać się w języku angielskim i świetnie się przy tym bawią.

Jeśli Twoje dziecko lubi się bawić i zawierać nowe przyjaźnie, w miłej atmosferze nauczy się wielu angielskich słów i zwrotów.

Kursy Keen Teens dla nastolatków w wieku od 11 do 17 lat

Zajęcia Keen Teens odbywają się w lokalnej szkole średniej znajdującej się tuż za rogiem głównego budynku szkolnego. Przeznaczony jest dla dzieci/młodzieży w wieku od 11 do 17 lat. Zostaną oni podzieleni na dwie do sześciu grup o różnych poziomach, w zależności od rezerwacji kursu. Wstępne miejsca docelowe odbywają się na podstawie wyników testu kwalifikacyjnego. Tematyka ma na celu zainteresowanie nastolatków.

Keen Teens to kursy ogólnego języka angielskiego skupiające się na tematach związanych z tą grupą wiekową. W trakcie kursu uczniowie mają możliwość poznania Irlandii, jej historii, ludzi, kultury i tradycji. Kurs obejmuje elementy przygotowania do egzaminu Cambridge.

Głównym celem kursów Keen Teens jest praktyka konwersacji. Nastolatki w wieku od 11 do 17 lat mają Letni Program Pełnego Zanurzenia dla nastolatków. 

Ten pakiet językowy obejmuje:

  • transfer na lotnisko, kurs Keen Teens, 
  • zakwaterowanie u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem, 
  • 4 zajęcia popołudniowe,
  • 2 zajęcia wieczorne,
  • wycieczkę w soboty,
  • wyznaczonego opiekuna grupy.

General English dla rodziców

Course Intensive Plus 4 to kurs języka angielskiego skierowany dla dorosłych. Można dołączyć do kursu w każdy poniedziałek (gdy poniedziałek jest świętem narodowym, tydzień zaczyna się we wtorek).

Odpowiedni dla osób zainteresowanych szybkimi postępami w ogólnej biegłości językowej. I którzy dodatkowo chcą skupić się na konkretnym obszarze języka angielskiego. Zainteresowanych Irlandią, jej kulturą i mieszkańcami. I lubiących poznawać ludzi z różnych części świata.

Cena: 368 € za tydzień. Wpisowe: 75 €.Materiały dydaktyczne i podręcznik: 50 €

Ceny programu dla dzieci:

  • Jeden tydzień: 260 €

Dwoje rodzeństwa i co najmniej jeden rodzic uczęszczający na kurs: 245 € na dziecko

Troje lub więcej rodzeństwa i co najmniej jeden rodzic uczęszczający na kurs: 230 € na dziecko

  • Dwa tygodnie: 500 €

Dwoje rodzeństwa i co najmniej jeden rodzic uczęszczający na kurs: 470 €

Troje lub więcej rodzeństwa i co najmniej jeden rodzic uczęszczający na kurs: 445 € na dziecko

  • Trzy tygodnie: 740 €

Dwoje rodzeństwa i co najmniej jeden rodzic uczęszczający na kurs: 690 € na dziecko

Troje lub więcej rodzeństwa i co najmniej jeden rodzic uczęszczający na kurs: 655 € na dziecko

Opłata rejestracyjna dla rodziny: 25 € na członka rodziny do łącznej kwoty 75 €

  • Program zajęć: 4 zajęcia popołudniowe i sobotnia wycieczka:

150 € na osobę na tydzień (nastolatkom musi towarzyszyć rodzic, jeśli nie są uczniami pakietu Teen Package)

Rodzinom zalecamy rezerwację apartamentów z własnym wyżywieniem. Informujemy, że apartamenty na lipiec i sierpień są szybko rezerwowane.

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas