Jak bezpiecznie uczyć się języków? Online!

To pytanie zastępuje w czasach pandemii te, które słyszeliśmy przez prawie 30 lat. Jak szybko nauczyć się języka ? Jak uczyć się języka, żeby nie było nudno i trudno? To pierwsze pytanie zadawali ci, którzy chcieli nauczyć się hiszpańskiego, bo taka jest potoczna opinia o tym języku. Nikomu natomiast kto chciał nauczyć się polskiego lub angielskiego, nie przyszło do głowy pytać o szybką metodę. Wszyscy jednak liczyli na odkrycie jakiegoś sekretu. I do niedawna proponowaliśmy kilka opcji do wyboru: kurs językowy w szkole, w grupie lub indywidualnie, kurs w szkole za granicą, bardzo często z bonusem w postaci darmowego kursu językowego online po powrocie do domu. Kursy online z udziałem lektora bądź kursy e-learningowe, dostępne 24 godziny na dobę przez 365 dni.

Wybuch pandemii sparaliżował szkoły językowe na całym świecie. Część z nich niestety nie przetrwała do jesieni jak działająca od 1957 roku szkoła w Barcelonie, do której wysłaliśmy nie tylko wiele osób, które chciały nauczyć się hiszpańskiego, ale też wielu nauczycieli, którzy chcieli podnieść swoje kwalifikacje. Podobnie stało się w innych krajach. Część szkół, po pierwszym szoku, zaproponowała odpowiedź na pytanie z tytułu.
Jak bezpiecznie uczyć się języków? Tylko online! I mamy teraz wspaniałe propozycje, zaskakujące kreatywnością i efektywnością. Kursy językowe online, które łączą to, co najlepsze z nauczania za granicą czyli : -międzynarodowe grupy, nowi ludzie, których poznajemy online. Uczymy się i kontaktujemy z nimi nie tylko w czasie zajęć -kursy językowe online dla dzieci, dla nastolatków, dla dorosłych, dla seniorów.

Kursy zawodowe, czyli nauka języka połączona ze zdobywaniem umiejętności we wszystkich dziedzinach od marketingu przez prawo do turystyki -wykwalifikowani nauczyciele, native speakerzy z doświadczeniem. Mogliby nas uczyć, tylko wtedy, gdybyśmy trafili do ich szkół, gdzieś w świecie -programy nauczania języków sprawdzone przez lata, ale i te dodatki, które sprawiały, że nauka za granica była nie tylko efektywna, ale i ciekawa. Wirtualne zwiedzanie zabytków Anglii, nauka gotowania hiszpańskich i włoskich potraw -kursy językowe online z certyfikatem ukończenia na przykład z Cambridge czy Oxfordu bez kosztów podróży i pobytu -przygotowanie i zdanie egzaminów z certyfikatów DELE hiszpańskich, British Council i innych organizatorów angielskich czy DELF francuskich -warsztaty, kursy i szkolenia online dla nauczycieli języków hiszpańskiego, francuskiego, angielskiego i niemieckiego. Prowadzone przez metodyków i autorów podręczników znanych dotychczas tylko z okładek książek Rozmawiamy ze szkołami, sprawdzamy ich propozycje, większość oferuje próbne, darmowe lekcje przed podjęciem decyzji. Pokażemy te najciekawsze i najlepsze kursy językowe online. Z każdego języka i z każdego kraju. Jeżeli nie znajdziesz tego czego szukasz to skontaktuj się z nami….