Obozy z j.niemieckim dla dzieci w wieku 8-17 lat w Niemczech

Obozy z j.niemieckim dla dzieci w wieku 8-17 lat w Niemczech

Obozy z j.niemieckim dla dzieci w wieku 8-17 lat w Niemczech to sposób na poznanie języka i kultury, a także nawiązania międzynarodowych przyjaźni na całe życie.

Wakacyjne kursy języka niemieckiego dla młodzieży

Podczas letnich kursów studenci z 70 różnych krajów spotykają się i wspólnie uczą. Wszyscy mają ten sam cel: nauczyć się niemieckiego i poznać kraj. Niezależnie od wieku można wybierać pomiędzy ogólnymi lub intensywnymi kursami języka niemieckiego w różnych miastach i regionach.

Kurs obejmuje 20 lekcji po 45 minut. Jego poziomy zaawansowania to od A1 do C1 . Trwają od czerwca do sierpnia. Minimalny czas nauki to jeden tydzień. Grupy mają od 10 do 15 uczestników.

Głównym celem kursu będzie mówienie, pewne i płynne posługiwanie się językiem. Podczas zajęć zwracamy szczególną uwagę na stworzenie emocjonującej atmosfery, w której można „bawić się” językiem. Nauczyciele przeprowadzają krótkie testy, dzięki którym otrzymujesz informację zwrotną na temat rozwoju swoich umiejętności językowych.

Obozy letnie w Niemczech standard

Kursy dla młodych uczniów odbywają się w najpiękniejszych miastach i obszarach Niemiec i Austrii. Masz wybór: możesz zamieszkać u rodziny goszczącej i poznać niemiecką kulturę lub możesz wziąć udział w jednym z naszych obozów letnich, jeśli chcesz spędzić jak najwięcej czasu z kolegami z klasy i cieszyć się bogatym programem spędzania wolnego czasu.

Kurs niemieckiego: 20 lub 24 lekcje. Natomiast zakwaterowanie jest w rezydencji w tym samym budynku co szkoła. Przyjazd: Niedziela 16:00 – 20:00 Wyjazd: Sobota 8:00 – 11:00

Warunki obozu:

  • Test poziomujący na początku kursu
  • Kurs składający się z 20 lub 24 lekcji
  • Materiały dydaktyczne i certyfikat ukończenia
  • Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem
  • Zajęcia popołudniowe + wycieczki weekendowe
  • Bilet komunikacji miejskiej

Höchst Obóz letni 8 – 14 lat

Obóz letni Höchst mieści się w dawnym klasztorze w środku Odenwaldu, małego pasma górskiego w pobliżu Frankfurtu. Jest otoczony lasami, domami z muru pruskiego i średniowiecznymi zamkami. Oprócz nowoczesnych sal lekcyjnych i miejsc do spania, na terenie kampusu znajduje się dużE audytorium i pokoje do spędzania wolnego czasu. Terminy: 30.06. – 03.08.2024.

Rezydencja

Położona jest pośrodku przestronnego parku. Wszystkie pokoje są funkcjonalnie urządzone, a na każdym piętrze znajduje się łazienka z toaletą i prysznicem. Posiłki będą spożywane w stołówce. Pokoje wielo- lub 2-osobowe.

Program rekreacyjny Höchst

Höchst oferuje wiele do zobaczenia. Program rekreacyjny to połączenie zajęć sportowych, warsztatów, zajęć na świeżym powietrzu i małych wycieczek po regionie. Po południu wspólnie uprawia się sport lub pracuje nad kreatywnymi projektami w studiu. W weekendy jest czas na zwiedzanie regionu. W sobotę pojedziemy do innego dużego miasta i spędzimy cały dzień w podróży.

Letni obóz w Monachium 14-17 23.06. – 24.08.2024

Stolica Bawarii jest z pewnością najbardziej gościnnym i najbezpieczniejszym dużym miastem na świecie. Opiekunowie mieszkają z młodzieżą w nowoczesnej rezydencji, a kursy języka niemieckiego odbywają się w tym samym budynku. I tylko trzy przystanki tramwajem od Marienplatz (rynku miejskiego) i niezliczonych zabytków i atrakcji – odkrycie Monachium nie może być prostsze!

Ceny obozów

Letnie kursy z 20 godzinami języka niemieckiego: dwa tygodnie 1850 euro, trzy tygodnie 2775 euro

Letnie kursy z 30 godzinami języka niemieckiego: dwa tygodnie 2000 euro, trzy tygodnie 3000 euro

Obóz w Augsburgu

Trzecie co do wielkości miasto Bawarii ma swój niepowtarzalny urok: życie jest tu bardzo wygodne, przytulne i mniej gorączkowe. Szkoła mieści się w pięknym budynku w centrum Augsburga. I zaledwie kilka minut spacerem od historycznego centrum miasta i 30 minut jazdy pociągiem do Monachium. Wszyscy nauczyciele są wykwalifikowani. A lekcje odbywają się w jasnych i przestronnych salach lekcyjnych. Jest bezpłatna sieć WIFI i punkty internetowe. Znajduje się w pobliżu dworca kolejowego

Rodzina goszcząca

Pobyt u rodziny daje możliwość poznania kultury z perspektywy miejscowej ludności .A także pomaga ćwiczyć nowe umiejętności i wiedzę z języka niemieckiego poza zajęciami.

Ceny :

Program z 20 godzinami j. niemieckiego: jeden tydzień 950 euro, dwa tygodnie 1600 euro

Program z 24 godzinami j. niemieckiego: jeden tydzień 1025 euro, dwa tygodnie 1750 euro

Wiedeń  30.06. – 03.08.2024

Szkoła i rezydencja rezydencja znajduje się w samym sercu stolicy Austrii, zaledwie 15 minut spacerem od Belwederu – jednego z najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc w mieście. Położona obok głównego dworca kolejowego w Wiedniu, rezydencja jest idealną bazą wypadową do szybkiego i wygodnego zwiedzania miasta nad Dunajem i jego okolic! Nauka odbywa się w tym samym budynku.

Wszystkie pokoje są funkcjonalnie urządzone i posiadają własną łazienkę. Posiłki spożywane są w stołówce.

Ceny :

Program z 20 godzinami j. niemieckiego: dwa tygodnie 1850 euro

Program z 24 godzinami j. niemieckiego: dwa tygodnie 2000 euro

Możliwe są obozy w Berlinie i Frankfurcie.

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas