Platforma filmowo-edukacyjna PlatinoEduca

Platforma filmowo-edukacyjna Platinoeduca “Educando a través del Cine” to propozycja nauki języka hiszpańskiego przez kino.

Jest to platforma internetowa i narzędzie edukacyjne. Dla wszystkich odbiorców od 3 lat.

Dla dla ośrodków edukacyjnych w każdym wieku i klasie, w których kino i materiały audiowizualne wykorzystywane są jako instrument przekazywania uczniom pomysłów, koncepcji i wiedzy. Również dla nauczycieli języka hiszpańskiego i ich uczniów. Hiszpanów i Latynosów i osób znających hiszpański i kochających kino.

PlatinoEduca promuje ofertę wysokiej jakości treści audiowizualnych, legalnych i specjalnie wybranych do nauczania. Obejmuje ona, oprócz kina, sekwencje kluczowe i przewodniki dydaktyczne. Umożliwiają one przekazywanie tematów, idei i wartości w łatwy, zabawny i niezwykle skuteczny sposób.

Klasyki filmowe i współczesne, ponad 400 filmów z Hiszpanii, Argentyny, Brazylii, Chile, Kolumbii, Dominikany, Ekwadoru, Hiszpanii, Meksyku, Panamy, Peru, Urugwaju i USA.

Platinoeduca “Educando a través del Cine” to propozycja nauki języka hiszpańskiego przez kino. Wersja z oryginalną wersją dźwiękową. Czyli język hiszpański z Półwyspu Iberyjskiego i krajów z Ameryki. Z podpisami po hiszpańsku, angielsku lub z dwiema wersjami w zależności od tytułu.

Roczny koszt dostępu do filmów i materiałów dydaktycznych będzie wynosił mniej więcej tyle, ile jeden bilet miesięcznie do kina.

Skorzystaj z tygodniowego dostępu do platformy gratis:

https://ksiegarnia.siesta.pl/szukaj?controller=search&s=platforma