Rodzinne wyjazdy językowe za granicę

Rodzinne wyjazdy językowe za granicę to propozycja dotycząca nauki dwóch języków: angielskiego i hiszpańskiego

Język angielski proponujemy w szkołach językowych na Cyprze, Malcie oraz w nadmorskich kurortach Anglii: Bournemouth, Brighton,Torquay a w Irlandii w Cork.

Natomiast w Hiszpanii są do wyboru szkoły językowe w miejscowościach nadmorskich: Malaga, Denia i Alicante, oraz Granada, Salamanca, Barcelona i Madryt.

Język hiszpański na rodzinnym wyjeździe za granicę.

Dzieci: język hiszpański+ zajęcia artystyczne, 

  • sportowe (m. innymi szkoła żeglarstwa), 
  • wycieczki do okolicznych ciekawych miejsc, 
  • wizyty w parkach rozrywki Tivoli World lub Selwo Marina, 
  • warsztaty kulinarne i inne atrakcje 

Język hiszpański dla dorosłych: każdy kurs z oferty szkoły, najpopularniejszy to 20 godzinny kurs języka na poziomach zaawansowania od A1 do C1. Oraz uczestnictwo w programie popołudniowym z dziećmi.

Język angielski na rodzinnym wyjeździe za granicę.

Dzieci: język angielski + zajęcia artystyczne, 

  • zajęcia sportowe: golf, jazda konna, rugby, piłka nożna, 
  • STEAM (edukacyjne podejście do uczenia się, z wykorzystaniem Nauki, Technologii, Inżynierii, Sztuki i Matematyki w ukierunkowaniu uczniów w ich poszukiwaniach, dialogach i krytycznym myśleniu) 
  • rekreacyjne: piesze wycieczki, koszykówka, badmington, kręgle, warsztaty ceramiki i taneczne, gry planszowe 
  • wycieczki do Londynu, wizyta w London Eye, zwiedzanie Covent Garden, rejs po Tamizie, wizyta w Muzeum Historii Naturalnej, Harry Potter Studio, oceanarium w Bournemouth.
  • Dzieci mogą kontynuować naukę do egzaminów Cambridge Starters, a starsze dzieci do kwalifikacji KET, PET i FCE for Schools

Dorośli angielski: każdy kurs z oferty szkoły, najpopularniejszy to 20 godzinny kurs General English na poziomach zaawansowania od A1 do C1. Oraz uczestnictwo w programie popołudniowym z dziećmi.

Poza tym szkoły oferują Business English, szkolenia specjalistyczne w różnych dziedzinach. Dla nauczycieli angielskiego lub kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge.

Co poza kursem podczas rodzinnego wyjazdu językowego za granicę?

Na takich rodzinnych wakacjach są różne możliwości zakwaterowania. Można mieszkać u rodziny, która będzie gotować i z którą będzie można rozmawiać w jej języku. Dla osób, które wolą prywatność, szkoły oferują samodzielne mieszkania i apartamenty. Część szkół ma własne rezydencje z basenami. 

Każda ze szkół językowych ma własny program związany z atrakcjami regionu.

Nie tylko chcesz spędzić wakacje z dziećmi, ale także nauczyć się nowego języka?

No to nie ma lepszej opcji. Toteż jeżeli do tej pory nie uczyłeś się tych języków, to właśnie dobry moment żeby spróbować, czy ci się spodoba. Jest to również sposób aby obserwować jak twoje dziecko radzi sobie na obcym gruncie.

Młodzi uczestnicy wyjazdu, czyli dzieci i młodzież trafią bowiem do międzynarodowych grup rówieśników na kursie lub na obozie językowy

Natomiast osoby dorosłe, rodzice, dziadkowie bądź opiekunowie, na dowolny kurs z oferty szkoły. Takie doświadczenie pozwoli w przyszłości wysłać samodzielnie dziecko na podobny obóz językowy bez obaw i lęków o jego bezpieczeństwo.

Co zyskasz dzięki udziałowi w kursie podczas rodzinnego wyjazdu językowego za granicę?

Kursy językowe za granicą, niezależnie od znajomości języka, zawsze pomagają przełamać barierę mówienia. Tutaj w międzynarodowym towarzystwie, w relaksującej atmosferze. A równocześnie bez szkolnego otoczenia.

A dzieląc z dziećmi kurs językowy masz szanse na wspólne spędzanie czasu, inspiracje i motywacje. Zaowocują one nie tylko znajomością języka wszystkich uczestników, ale i pozwolą na bliski kontakt z dzieckiem.

W innych okolicznościach, w czasie podróży językowych, niezależnie od wieku dzieci, będzie dużo okazji do dzielenia się wrażeniami. A po powrocie zostaną zapamiętane jako przygoda życia.

Jak wyjechać na rodzinny wyjazd językowy za granicę?

Każda oferta jest inna: różni się terminem, wiekiem dzieci, rodzajami kursów, programem zajęć dodatkowych, ilością osób i ceną. 

My z naszej strony zajmujemy się organizacją wyjazdu od transportu, przez pobyt i powrót do domu. W niektórych wypadkach jak w przypadku kursu w Salamance szkoła organizuje bezpłatny transfer na miejsce. Aby wycenić ją szczegółowo musimy poznać wszystkie oczekiwania.

Toteż szczegółowe oferty wysyłamy zainteresowanym osobom mailem. Więc jeżeli zainteresowała cię nasza propozycja po prostu zadzwoń albo napisz do nas: info@siesta.pl