Kurs języka niemieckiego

Znajomość języka niemieckiego to praktyczna umiejętność, która pozwala poszerzyć horyzonty, zawierać nowe znajomości i rozwijać swoje językowe kompetencje w mowie, piśmie i czytaniu. Od lat prowadzimy szkołę, w której odbywają się kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdego dnia obserwujemy postępy naszych podopiecznych, co napawa nas dumą i chęcią do dalszej pracy. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania, doświadczonej kadrze oraz korzystaniu z najlepszych pomocy dydaktycznych, możemy pochwalić się wysoką skutecznością. Oferujemy standardowe zajęcia stacjonarne (jeśli obowiązujące przepisy w związku z epidemią na to pozwalają), online oraz wakacyjne kursy języka niemieckiego za granicą. Na nasze zajęcia, w tym online, uczęszczają także dorośli przygotowujący się do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii.

Kurs języka niemieckiego w atrakcyjnej cenie

Lekcje języka niemieckiego cieszą się dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą opanować sztukę porozumiewania się, czytania oraz pisania w języku naszych zachodnich sąsiadów. Robimy, co w naszej mocy, żeby im to ułatwić. Kursy języka niemieckiego, które oferujemy to fantastyczna przygoda, pełna niespodzianek, odkryć i dobrej zabawy. Pod bacznym okiem naszych nauczycieli kursanci zdobywają kolejne kompetencje językowe pośród przyjaznej atmosfery. Kładąc nacisk na elastyczność naszej oferty chcieliśmy, żeby każdy mógł znaleźć u nas zajęcia skrojone na miarę swoich potrzeb.

Dzieci, młodzież i dorośli, którzy pragną urozmaicić sobie naukę, mogą także zastanowić się nad wakacyjnym kursem za granicą w atrakcyjnej cenie, podczas którego intensywnie uczymy się i zwiedzamy.

FDSV czyli The Association of German Language Schools and Language-Tour Operators  zajmująca się promocją profesjonalnych szkół języka niemieckiego od 1977 roku. Dba o standardy nauczania, pobytu uczniów i transparentność działań w całej branży edukacyjnej.

Więcej: https://fdsv.de/en/startseite-en/

Page 1 of 1

Skontaktuj się z nami