Kursy j. hiszpańskiego online z Habla con eñe

Kursy j. hiszpańskiego online z Habla con eñe
Od 13 roku życia24h / dobęPomoc nauczyciela

Kursy j. hiszpańskiego z wydawnictwem Habla con eñe to dostęp online do różnorodnych materiałów dydaktycznych na poziomach zaawansowania od A1 do C2. Są one przeznaczone zarówno dla osób uczących się języka jak i dla nauczycieli.

Wydawnictwo proponuje kurs językowy w formie telenoweli Spanish Sitcom. Wydaje też najlepsze czasopismo o języku hiszpańskim z tekstami dotyczącymi kultury i ćwiczeniami Punto y Coma.

W oparciu o materiały z Punto y Coma przygotowało serię podręczników. Tytuł tej serii to El mundo en español clases de cultura y civilización. Oddaje on tematykę tekstów i artykułów. Jest też najbogatszym źródłem zagadnień z szeroko rozumianą kulturą hiszpańskojęzyczną. Imponuje ilością nagrań audio w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Pochodzą oni z krajów hiszpańskojęzycznych, co umożliwia poznanie prawidłowej wymowy i bogactwa akcentów języka hiszpańskiego.

Jako, że są to podręczniki do nauki języka opracowane je na poziomach A i B. Poziom B zawiera materiały przygotowujące do DELE. Mają one również słownik hiszpańsko-hiszpański na każdej stronie oraz słownik wielojęzyczny: angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, holenderski i chiński.

Método Habla A1-A2-B1-B2 Completo 1 rok online.

Ten kurs j.hiszpańskiego to metoda nauki języka hiszpańskiego oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu dzięki telenoweli Spanish Sitcom. Można wykupić dostęp online na kilka miesięcy lub rok. Można też kupić samą telenowelę na płytkach DVD. A dla osób, które chcą uczyć się z hiszpańskim nauczycielem lub skorzystać okresowo z jego porad jest też taka wersja.

Método Habla A1-A2-B1-B2. Zawiera on, oprócz wszystkich odcinków telenoweli Spanish Sitcom, gramatykę z objaśnieniami, ćwiczenia leksykalne i fonetyczne.

Area online

W Area Online mamy następujące produkty wydawnictwa Habla con eñe w formie cyfrowej na poziomach: A1+ A2 + B1 + B2 + C1 + C2 przez okres roku.

  • Punto y Coma: pełny dostęp do wszystkich opublikowanych czasopism, ponad 800 tekstów i 700 nagrań audio 
  • El mundo en español wszystkie książki o kulturze z nagraniami audio, dotyczących Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Zawierają one ćwiczeniami ułatwiającymi rozumienie tekstu oraz przygotowaniu do egzaminów DELE na poziomie B1 i B2 Wydano trzy tytuły: El mundo en español A, El mundo en español B i A, El mundo en español-Junior (11-15 lat). 
  • Spanish Sitcom A1+ A2 + B1: cała seria składająca się z 15 odcinków na poziomie A1, 15 odcinków na poziomie A2 I 10 odcinków na poziomie B1. Do każdego poziomu mamy gramatyka i transkrypcji dialogów. 
  • Gramática y enseñanza de español B1 – C2

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas