Podróże językowe: kursy, książki i nauka.

Kursy językowe w Polsce i za granicą.

Kochamy książki, podróże i naukę języków. Ona też jest podróżą. Podróżą w nieznane. Do innych krajów, klimatów i innych ludzi. Wyruszamy zaciekawieni i pełni nadziei. I jak w podróży zdarzają się gorsze dni, jesteśmy zmęczeni i rozczarowani. Nie widzimy końca, tracimy pieniądze i czas.

Od 28 lat uczymy na kursach językowych w Polsce głównie języka hiszpańskiego, angielskiego, włoskiego i francuskiego. A właściwie angielskiego i hiszpańskiego. Angielski bowiem jest u nas najpopularniejszym językiem obcych.

I w takiej też kolejności wysyłamy na zagraniczne kursy językowe. Nauka języka za granicą cieszy się niezmiennym zainteresowaniem od lat. Prawie 30 lat temu wybór był prosty. Kurs językowy, czyli tradycyjny kurs, dobrze znany z naszych szkół. Obecnie hasło wakacyjny kurs językowy za granicą to dopiero wstęp.

I jak w podróży przeżywamy przygody, poznajemy przyjaciół, odkrywamy nowe smaki i potrawy. Czasami znajdujemy miłość a czasami nowy zawód. Poznajemy siebie i odkrywamy …. Dowiadujemy się nowych rzeczy o sobie.

A ty czego dowiedziałeś się o sobie, poznając hiszpański lub inny język?

O tym więc będziemy pisać na blogu. O kursach językowych, zagranicznych szkołach i podróżach edukacyjnych, które zmieniają życie.