Kurs języka niemieckiego online

Język niemiecki, czyli język naszych zachodnich sąsiadów to drugi po języku angielskim język uczony w naszych szkołach średnich i wyższych. Jego popularność u nas wynika z sąsiedztwa i licznej obecności niemieckich firm w Polsce a także atrakcyjnego rynku pracy za Odrą. Liczba krajów w których jest używany język niemiecki jest bardzo długa.

W Europie porozumiemy się w języku niemieckim poza Niemcami w Austrii, Szwajcarii, Belgii, Luksemburgu, we Włoszech i w Watykanie  oraz Liechtensteinie.

Mówimy po niemiecku również poza Europą. Między innymi w USA, Brazylii, Kanadzie, Argentynie, Rosji, Kazachstanie, Chile i Południowej Afryce.

Kwarantanna związana z pandemią spowodowała liczne ograniczenia w Niemczech. Toteż szkoły do których wysyłaliśmy na naukę języka niemieckiego zaproponowały różne rodzaje kursów online. Zachęcamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą. Są kursy dla dzieci i młodzieży, kursy dla dorosłych w międzynarodowych grupach. Jest też możliwość indywidualnych zajęć z lektorem.

Skontaktuj się z nami