Kursy języka angielskiego online

Język angielski to nie tylko język urzędowy  w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, RPA, Nowej Zelandii. Jest on również używany w ponad 60 innych krajach jak na przykład na Malcie. Jest oficjalnym językiem ONZ i najczęściej używanym w kontaktach międzynarodowych. Ta ilość krajów i narodów posługujących się językiem angielski sprawia, że różni się fonetycznie, słowników i gramatycznie w poszczególnych dialektach.

Stąd pojęcie Standard English, czyli takiej wersji języka angielskiego, która jest ogólnie przyjętą normą porozumiewania się. Obecnie, według Wikipedii, jest to drugi po chińskim, najczęściej używany język na świecie. Podobno co 6 osoba na świecie mówi po angielsku. Nic też dziwnego, że uczymy się go zazwyczaj jako pierwszego języka obcego.

Obecnie gdy nie możemy jeszcze podróżować po świecie i uczyć się w zagranicznych szkołach językowych mamy ich wersje online. Proponujemy kursy z różnych krajów w których mówi się po angielsku. Z Anglii, Irlandii, Walii, Szkocji, USA czy Japonii. Czekając na możliwość wyjazdu można juz teraz poznać te szkoły, ich nauczycieli i ofertę edukacyjną. Część z nich oferuje zniżki przy stacjonarnej kontynuacji po pandemii. Część proponuje pierwsze zajęcia gratis przed podjęciem decyzji. Spróbujcie!

Skontaktuj się z nami