Aktualności

Poniżej znajdziesz aktualności z naszej działalności 🙂

Cuento de invierno, coroczny konkurs literacki dla dzieci i młodzieży uczących się języka hiszpańskiego został ogłoszony. Mamy głosy z różnych szkół, że jest wyczekiwany przez nauczycieli i młodzież. W poprzedniej edycji enClaveELE, hiszpańskie wydawnictwo organizujące ten konkurs, otrzymało 200 prac z całego świata. Trzymamy kciuki za naszych uczestników i zapraszamy do poznania szczegółów.

Webinarium dla nauczycieli j.hiszpańskiego z Concha Moreno. To jedno z tych, które będą oblegane. Ilość miejsc jest ograniczona, więc proszę nie zwlekać z zapisami. Więcej informacji w kafelku.

Kolejne webinaria dla nauczycieli j.hiszpańskiego. Tym razem Enclave z serią szkoleń poświęconych przygotowywaniu młodzieży do zdawania egzaminów DELE escolar. Więcej informacji w kafelku.

Jesienne webinaria on-line dla nauczycieli języka hiszpańskiego zaczynamy od propozycji hiszpańskiego wydawnictwa SGEL.

Jego temat to: Construir el discurso a partir del léxico: combinatoria de verbos frecuentes en la enseñanza del español.

Webinar jest darmowy ale należy zarezerwować miejsce i zapisać się wcześniej. Niestety liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji w kafelku.