Aktualności

Poniżej znajdziesz aktualności z naszej działalności 🙂

Enclave zaprasza na prezentację zmian w egzaminach DELE A1 i A2.

Webinar jest darmowy i odbędzie się 22.04.2021 o godz. 16:30. Szczegóły i zapisy poniżej.

Wydawnictwo SGEL postanowiło pomóc wszystkim nauczycielom j.hiszpańskiego, którzy zmagają się z problemami uczenia online.

Ich propozycja to seria trzech webinariów poświęconych sposobom poprawienia kompetencji cyfrowych nauczycieli, motywowaniu uczniów oraz pracy na platformie z materiałami dydaktycznymi do nauki hiszpańskiego BLINKLEARNING. Więcej poniżej w zakładce Webinarios de SGEL.

Wydawnictwo SM zaprasza wszystkich nauczycieli do uczestnictwa w Kongresie edukacyjnym, oryginalnej i kompleksowej przestrzeni online

w dniach 14.04.2021-15.04.2021 Więcej poniżej w zakładce Congreso educativo de Sm.

Zapraszamy wszystkich uczących się języka hiszpańskiego na warsztaty do madryckiej szkoły. Nie możemy tam teraz pojechać, ale możemy uczestniczyć gratis online. Tematy są różnorodne i rzadko spotykane w naszych szkołach językowych. Jest też dostęp do nich offline. Odbywają się trzy razy w tygodniu we wtorki, środy i w piątki o godz.18,30.

Zapraszamy na webinarium poświęcone prezentacji pierwszego podręcznika z testami do egzaminów SIELE. Dla osób zainteresowanych warsztatami w Instytucie Cervantesa mamy dobrą wiadomość: poza 08.04.2021 jest też drugi termin; 29.04.2021. W późniejszym czasie opublikujemy link do tego spotkania.