Aktualności

Poniżej znajdziesz aktualności z naszej działalności 🙂

Nowa przecena materiałów dla nauczycieli. 50% na publikacje dotyczące ELE.

Jak uczyć języka hiszpańskiego i jak oceniać. Więcej

Hiszpańskie podręczniki 20% taniej w czerwcu.

Zapraszamy na przeceny podręczników do hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej

Webinar enClave ELE prezentujący podręcznik Genial!

Hiszpańskie wydawnictwo enClave ELE zaprasza nauczycieli na webinar poświęcony najnowocześniejszemu podręcznikowi do nauki hiszpańskiego nastolatków 16+. Szczegóły tutaj.

Rodzinne wyjazdy językowe za granicę

Proponujemy rodzinne wyjazdy językowe za granicę jako alternatywę dla zagranicznych kursów do których zachęcamy od lat. Początek wiosny sprawia, że marzymy już o wakacjach, wyjazdach i zabawie. A połączenie letnich atrakcji z nauką języków obcych jest ciekawym pomysłem .

Program ten został zaplanowany dla rodziców z dziećmi, którzy chcą wyjechać z nimi na wakacje i uczyć się języka w tej samej szkole i w tym samym czasie. A popołudniami korzystać z bogatych planów zajęć dodatkowych. Każda szkoła ma własny program. Obejmuje on m. innymi wycieczki, sporty, naukę żeglarstwa czy tenisa. Również w wolnym czasie wśród tubylców podczas rodzinnych wyjazdów językowych za granicę nabywa się umiejętności językowych.

W zajęciach mogą brać udział dorośli, młodzież i dzieci od piątego roku życia. Są też szkoły przyjmujące 2 latków, łącząc lekcje z wypoczynkiem. Organizują one kursy tak, aby rodzice czy dziadkowie i dzieci mogli uczyć się języka, ciesząc się wspólnymi wakacjami.

Kursy są zabawne i innowacyjne. Zaprojektowane tak, aby zaangażować dziecko do nauki poprzez zabawę w zależności od jego wieku.

Rodzinne wyjazdy językowe za granicę dotyczą nauki dwóch języków: angielskiego i hiszpańskiego. Więcej.

Wydawnictwo enClave-ELE zaprasza nauczycieli języka hiszpańskiego na prezentację Atlas de ELE Volumen 2 Asia Oriental.