Aktualności

Poniżej znajdziesz aktualności z naszej działalności 🙂

Nowy rok szkolny 2022/2023

Zaczynamy po wakacjach z webinarami i szkoleniami przede wszystkim dla nauczycieli języka hiszpańskiego. Ale nie tylko. Europa i świat wraca do życia po pandemii i szkoły językowe znowu proponują atrakcyjne kursy i szkolenia. Będziemy przedstawiać ciekawe miejsca i ciekawe kursy.

Black Friday 2022 z kursami językowymi online i za granicą.

Jeszcze przed 1 stycznia 2023 można pomyśleć o postanowieniach noworocznych. Jeżeli chcesz nauczyć się angielskiego, odświeżyć jego znajomość, sprobować konwersacji z tymi dla których to język ojczysty, to pozostaje tylko wybrać miejsce: Nowy York, Londyn, Manchesterze lub na Malcie.

Albo sprawdzić kurs online w szkole w Londynie do której można będzie pojechać później.

Kursy są dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Wszystkie w promocyjnych cenach. Nie musisz jechać teraz, ale wybierając w tym tygodniu kurs dostaniesz go taniej. Daj się skusić takiej okazji!

Black Friday 2022 z podręcznikami hiszpańskimi

Nadchodzą promocje i obniżki. W tym roku proponujemy podręczniki. Nie słowniki czy ćwiczenia gramatyczne, ale podręczniki do nauki języka hiszpańskiego. O nie pytają wszyscy najczęściej. Tak ułożyliśmy listę aby każdy znalazł coś dla siebie: dzieci, nastolatkowie, dorośli i studenci. Ceny spadną od 21/11/2022 od północy. Zapraszamy na zakupy w hiszpańskiej księgarni internetowej. A tu lista książek.

.