Aktualności

Poniżej znajdziesz aktualności z naszej działalności 🙂

Szkolne wycieczki językowe do Hiszpanii

Coraz częściej szkoły szukają niezapomnianego doświadczenia dla swoich uczniów i motywacji do nauki języka hiszpańskiego. I wyjazdy edukacyjne jakie proponujemy pozwalają połączyć naukę języka z fascynującą podróżą i poznawaniem bogatej kultury. Wycieczka językowa do Hiszpanii to idealne rozwiązanie!

Co oferuje wycieczka językowa?

 • Intensywny kurs języka hiszpańskiego dostosowany do poziomu uczniów.
 • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach, u rodzin goszczących lub w rezydencji szkolnej.
 • Atrakcyjny program zwiedzania, obejmujący najważniejsze zabytki i miejsca warte zobaczenia.
 • Zajęcia pozalekcyjne wycieczki fakultatywne, które urozmaicą pobyt i pozwolą na poznanie hiszpańskiej kultury.
 • Możliwość nawiązania przyjaźni z rówieśnikami z całego świata.

Korzyści z wycieczki językowej:

Uczniowie:

 • Zwiększą swoje umiejętności językowe w mowie i piśmie.
 • Poznają nową kulturę i zwyczaje.
 • Zyskają pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym.
 • Przeżyją niezapomnianą przygodę.

Nauczyciele:

 • Zyskają nowe doświadczenie w nauczaniu języka.
 • Poznają ciekawe metody dydaktyczne.
 • Zintegrują grupę uczniów.
 • Będą mieli okazję do zwiedzania Hiszpanii.

Kurs hiszpańskiego & praktyki studenckie w Hiszpanii i Kolumbii

Kurs hiszpańskiego & praktyki studenckie w Hiszpanii i Kolumbii to propozycja dla studentów. Dla tych którzy już uczą się hiszpańskiego. I planują pracę bądź współpracę z hiszpańskojęzycznymi firmami. Zarówno z Półwyspu Iberyjskiego jak Ameryki Łacińskiej.

Aby łatwiej było podjąć taką decyzję sprawdźcie następujące propozycje i skorzystajcie z programów kurs hiszpańskiego & praktyki studenckie:

 • Malaga. Ten program obejmuje nie tylko kurs języka hiszpańskiego. Dodatkowo będą zajęcia kulturalne, zwiedzanie miasta i jego zabytków. A przede wszystkim wizyty w lokalnych, hiszpańskich firmach.
 • Walencja. Podobnie jak w Maladze tygodniowy program obejmuje kurs języka hiszpańskiego. Poza nim będą zajęcia kulturalne, zwiedzanie miasta i dwa rodzaje zawodowych kontaktów. Dla osób zainteresowanych hiszpańską wersją językową wizyty w lokalnych start-upach. Natomiast dla osób znających język anielski na poziomie zaawansowania minimum B2, praktyki w tym języku.
 • dla osób zainteresowanych praktykami w Ameryce Łacińskiej jest wyjazd kurs języka + praktyki w firmach w Bogocie w Kolumbii.

Kurs hiszpańskiego & praktyki studenckie to szansa nie tylko na naukę komunikacji w tym języku. Ale również na przekonanie się jak wygląda kultura pracy w hiszpańskojęzycznym środowisku.

Szczegółowy opis programów.

Propozycje dla seniorów 50+

Zmieniła się Polska i zmienił się świat po pandemii COVID-19. Nie zawsze na lepsze, ale tym razem mamy propozycje korzystające z tych zmian. Okazuje się, że zagraniczne kursy językowe mogą być tańsze niż w Polsce, a korzyści są nie do przecenienie. Proponujemy połączenie wakacji, niekoniecznie w lecie z odwiedzeniem Hiszpanii, Włoch, Francji i Anglii w towarzystwie rówieśników z całego świata. Nauka języka i to takiego, który pomaga w codziennej komunikacji, zwiedzanie ciekawych miejsc i poznawanie szeroko rozumianej kultury danego kraju: od gastronomii do galerii sztuki.

Zapraszamy do poznania szczegółów i do kontaktu z nami w sprawie organizacji wyjazdu.

Rodzinne wyjazdy językowe za granicę

Proponujemy rodzinne wyjazdy językowe za granicę jako alternatywę dla zagranicznych kursów do których zachęcamy od lat. Początek wiosny sprawia, że marzymy już o wakacjach, wyjazdach i zabawie. A połączenie letnich atrakcji z nauką języków obcych jest ciekawym pomysłem .

Program ten został zaplanowany dla rodziców z dziećmi, którzy chcą wyjechać z nimi na wakacje i uczyć się języka w tej samej szkole i w tym samym czasie. A popołudniami korzystać z bogatych planów zajęć dodatkowych. Każda szkoła ma własny program. Obejmuje on m. innymi wycieczki, sporty, naukę żeglarstwa czy tenisa. Również w wolnym czasie wśród tubylców podczas rodzinnych wyjazdów językowych za granicę nabywa się umiejętności językowych.

W zajęciach mogą brać udział dorośli, młodzież i dzieci od piątego roku życia. Są też szkoły przyjmujące 2 latków, łącząc lekcje z wypoczynkiem. Organizują one kursy tak, aby rodzice czy dziadkowie i dzieci mogli uczyć się języka, ciesząc się wspólnymi wakacjami.

Kursy są zabawne i innowacyjne. Zaprojektowane tak, aby zaangażować dziecko do nauki poprzez zabawę w zależności od jego wieku.

Rodzinne wyjazdy językowe za granicę dotyczą nauki dwóch języków: angielskiego i hiszpańskiego. Więcej.