Kursy języka hiszpańskiego online

Jak najszybciej i najprzyjemniej nauczyć się języka hiszpańskiego?

Na pewno w Hiszpanii. Obecnie trudno to zrobić bezpiecznie. Mamy więc propozycje kursów języka hiszpańskiego online. Do samodzielnej nauki bez nauczyciela. Bezpiecznie, na wesoło i z gramatyka ograniczoną do minimum. Te kursy online mają nauczyć przede wszystkim mówienia po hiszpańsku. Na co dzień, w zwyczajnym życiu czy w Madrycie, czy w Barcelonie.

Jedna propozycja to język hiszpański online Método Habla. Natomiast druga to Area online. Obie zawierają ten sam zabawny i wciągający serial telewizyjny. Gwarantuje to nie tylko naukę języka, ale i poznanie hiszpańskiej codzienności.

Kurs języka hiszpańskiego online Método Habla. Kurs ten obejmuje poziom od A1 do B2. Metoda Habla to nauka języka używanego w codziennym życiu. Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom.

Area online oferuje kilka możliwości. Kurs języka hiszpańskiego online w formie serialu Spanish Sitcom A1+ A2+ B1. Poziom A1 i A2 obejmuje 15 odcinków. Natomiast poziom B1 składa się z 10. Do tego dołączona jest gramatyka i transkrypcje dialogów serialu.

Poza tym daje dostęp do publikacji wydawnictwa Habla con eñe w formie cyfrowej na poziomach od A1+ do C2:

Punto y Coma: wszystkie opublikowane czasopisma, ponad 800 tekstów i 700 nagrań audio.

El mundo en español wszystkie książki: A, B i A — Junior

Gramática y enseñanza de español B1 – C 2, podręcznik do nauki języka hiszpańskiego.

Nie wiesz, czy ci się spodoba? Spróbuj gratis:

Księgarnia Siesta

Skontaktuj się z nami