Kurs języka włoskiego

Kursy języka włoskiego we Włoszech i online

Nauka każdego języka to poznawanie kultury kraju, w którym jest używany. W przypadku języka włoskiego mamy natychmiastowe skojarzenia. Włoska kuchnia, opera i muzyka oraz wino. Włochy od lat są ulubionym miejscem podróży Polaków. Zachwycają nas zabytki, kultura, przyroda, styl życia i last but not least włoski język. I nauka języka włoskiego we Włoszech ma wielu zwolenników w Polsce.

Włoskie szkoły językowe oferujące kursy języka włoskiego dla obcokrajowców mają w swoim programie dużo więcej. Wszystkie dobre szkoły proponują zajęcia pozwalające na poznanie bogatej kultury. Współpracujemy ze szkołami w Rzymie gdzie mamy kursy języka włoskiego: Rzym dla 30-40 latków i osób 50+. Włoski ze sztuką i kulturą, czyli z architekturą, fotografią, gotowaniem, winami, filmami i operą.

W Mediolanie proponujemy kursy języka włoskiego przygotowujące do szkół związanych z modą i projektowaniem. Są to kursy Sztuk Pięknych z nauką rysunku, malarstwa i historii włoskiej mody. Kursy rzeźby, tworzenia mozaiki i fresków, kursy fotografii i renowacji.

Włochy to również wspaniałe miejsce na beztroskie wakacje. Szkoła na Sycylii to raj ze słońce, plażą i morzem. Możemy uczyć się tu nie tylko języka włoskiego. Dodatkowo mamy kurs gotowania, lokalnej ceramiki. Możemy uczyć się golfa lub nurkowania. Jest też modna ostatnio oferta hiking i trakking w eco wyprawach po wyspie.

Toskania to kolejny region Włoch zasłużenie cieszący się dużą popularnością. Znajdziemy tu kursy języka włoskiego połączone z nauką fotografii i robienia biżuterii Z nauką włoskiego w turystyce, muzyką, operą, modą i projektowaniem. Z nauką o kawie i baristach, winach i przygotowaniami do egzaminów językowych.

Te same kursy znajdziemy w wersji kursów włoskiego online. Podobnie jak w nauce w szkołach kursy języka włoskiego online oferują naukę w grupach, naukę indywidualną lub konwersacje z włoskimi nauczycielami już do 110 złotych i w dowolnym momencie. Chcesz nauczyć się języka włoskiego, nie wychodząc z domu i korzystając z najlepszych nauczycieli? Napisz, a pokażemy ci jakie to proste ….

Page 1 of 1

Skontaktuj się z nami