Kurs języka portugalskiego

Marzysz o słonecznych plażach, tętniących życiem miastach i bogatej kulturze? Nauka języka portugalskiego otworzy przed Tobą drzwi do fascynującego świata Portugalii i Brazylii!
Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?
• Język globalny: portugalski jest językiem ojczystym dla ponad 260 milionów ludzi na całym świecie. Jest więc szóstym najpopularniejszym językiem na Ziemi.
• Łatwy do nauki: portugalski jest stosunkowo łatwym językiem do nauczenia się dla osób znających języki romańskie. Czyli hiszpański, francuski, włoski i rumuński.
• Bogata kultura: Portugalia i Brazylia słyną z bogatej historii, tętniącej życiem muzyki, przepysznego jedzenia i serdecznych ludzi. Nauka języka portugalskiego pozwoli Ci w pełni docenić te skarby.
Gdzie uczyć się portugalskiego?
Istnieje wiele sposobów na naukę języka portugalskiego. My proponujemy kursy w szkołach językowych w Portugalii i Brazylii. Nauka języka za granicą pozwala na szybkie postępy dzięki stałemu kontaktowi z językiem. Dobrym sposobem jest rozpoczęcie nauki online w takiej szkole, aby poznać jej nauczycieli jeszcze przed wyjazdem.
Dla osób zaczynających naukę w Polsce proponujemy bogaty wybór podręczników, gramatyk, słowników i samouczków w naszej księgarni: https://ksiegarnia.siesta.pl

Brak wyników

Skontaktuj się z nami