Kurs języka portugalskiego

Portugalski to piękny i dźwięczny język, który rozbrzmiewa m.in. na ulicach Lizbony oraz podczas karnawału w Rio de Janeiro. Na świecie posługuje się nim wielomilionowa społeczność – jeśli chcesz do niej dołączyć, zapisz się na kurs języka portugalskiego w naszej szkole. Na nasze zajęcia od wielu lat uczęszczają dzieci, młodzież oraz dorośli, którzy poszukują doświadczonych nauczycieli oraz przyjaznej atmosfery podczas lekcji. Decydując się na nasze usługi, możesz zapisać się na zajęcia w trybie online, a także wybrać się na wakacyjne kursy portugalskiego za granicą i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Kursy języka portugalskiego online i zagraniczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w atrakcyjnej cenie

Nauka języka portugalskiego w naszej szkole pozwala poznawać i doskonalić swoje językowe kompetencje. Po ukończeniu zajęć każdy z uczestników posiada umiejętność mówienia, czytania oraz pisania – naukę można u nas kontynuować na różnych poziomach zaawansowania. Kładziemy nacisk na przyjazną atmosferę, doświadczoną kadrę, a także nowoczesne metody nauczania dostosowane do potrzeb uczniów. Nasze kursy online oraz wakacyjne – wyjazdowe są skierowane do dzieci, młodzieży oraz dorosłych – bogata oferta i możliwość dostosowania formy zajęć do własnych preferencji sprawiają, że nasi podopieczni dostają dokładnie to, czego potrzebują. Atrakcyjna cena zajęć oraz elastyczna oferta od lat przyciągają do nas kolejnych uczniów. Zachęcamy do kontaktu! Chętnie porozmawiamy o tym, co możemy dla Państwa zrobić.

Camões – Instituto da Cooperação e da Língua, I.P.

jest instytutem zajmującym się szeroko rozumianą promocją języka portugalskiego na świecie. Między innymi certyfikuje szkoły uczące języka portugalskiego jako obcego zgodnie z najlepszymi praktykami międzynarodowymi.

https://www.instituto-camoes.pt/en/

Brak wyników

Skontaktuj się z nami