Kurs j.angielskiego dla Young Adult 16-19 lat w Dublinie 

Kurs j.angielskiego dla Young Adult 16-19 lat w Dublinie 

Kurs j.angielskiego dla Young Adult 16-19 lat w Dublinie to 8 tygodniowy program nauki języka, poznawania Irlandii i świetnej zabawy. Trwa od 23 czerwca – 18 sierpnia 2024. Minimalny czas pobytu to dwa tygodnie.

Irlandia słynie z gościnności, a Irlandczycy są z natury ciepli i przyjaźni. Kraj ma bogate dziedzictwo kulturowe w zakresie muzyki, sztuki, poezji i tańca, a miasta tętnią życiem. Życie nocne jest znane na całym świecie, ale równie atrakcyjne jest dostęp do wspaniałych atrakcji na świeżym powietrzu i szereg atrakcji, od pieszych wędrówek po jazdę na rowerze i żeglarstwo po jazdę na rowerze. Irlandia ma wiele do zaoferowania studentom zagranicznym w każdym wieku.

Program dla młodych dorosłych jest idealny dla uczniów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego i doświadczyć tego, co najlepsze w Irlandii. Spotykając podobnie myślących ludzi z całego świata i świetnie się bawiąc. 

Program obejmuje 1520 godzin zajęć z języka angielskiego połączonych z zajęciami popołudniowymi, karnet na podróż, transfer na lotnisko i zakwaterowanie.

Ten aktywny letni program językowy łączy ogólny (15 godzin) lub rozszerzony (20 godzin) język angielski z zajęciami z przewodnikiem ze szkoły i całodniową wycieczką w każdy weekend. Zaprojektowany dla uczniów, którzy skorzystaliby z pakietu all-inclusive, połączonego z elastycznością i niezależnością środowiska szkolnego dla dorosłych. Przyjazd w każdy weekend od 23 czerwca do 18 sierpnia

Pakiet obejmuje:

 • Kurs j.angielskiego 15 lub 20 godzin tygodniowo w międzynarodowych grupach rano lub popołudniu
 • Zakwaterowanie (16-17 lat) u rodziny w dzielonym pokój ze śniadaniem i kolacją 
 • Zakwaterowanie (18-19 lat) rezydencja z prywatną łazienką, pokój jednoosobowy bez wyżywienia.
 • Program zajęć z przewodnikiem 
 • 2-godzinna wycieczka autobusowa w dni powszednie 
 • 1 całodniowa wycieczka autobusowa w każdy weekend
 • Materiały szkoleniowe 
 • Certyfikat ukończenia kursu z języka angielskiego
 • Bilet podróżny 
 • Transfer lotniskowy w obie strony (przylot tylko dla osób powyżej 18. roku życia)
 • Pakiet powitalny : notatnik, torba, długopis.

Zajęcia i wydarzenia stanowią ogromną część doświadczenia w szkole. Uczestnikom Programu dla młodych dorosłych przydzielany jest oddany lider, który będzie ich wspierał przez cały okres ich pobytu. Szkołą oferuje zróżnicowany towarzyski i kulturalny program obejmujący co najmniej trzy wydarzenia tematyczne tygodniowo oraz całodniową wycieczkę w każdy weekend.

Zajęcia z języka angielskiego

Stosując podejście komunikatywne, lekcje prowadzone są metodą zadaniową, obejmującą tematy i motywy z życia codziennego. Na każdym poziomie zaawansowania szkoła korzysta z podstawowego podręcznika. Natomiast nauczyciele uzupełniają go, korzystając z autentycznych materiałów, w tym gazet, filmów online i nagrań audio.

Życie w szkole to znacznie więcej niż tylko czas spędzony w klasie. Ponieważ uczniowie chcą zmaksymalizować swoje doświadczenia, nawiązują nowe przyjaźnie i cały czas używają języka angielskiego. Dlatego szkoła stworzyła szereg zajęć i wycieczek, aby zapewnić uczniom możliwość odkrywania i cieszenia się miastem i kulturą. A jednocześnie świetnie się bawiąc i rozwijając swoje umiejętności językowe przy każdej okazji.

Toteż oferuje co najmniej jedno wydarzenie muzealne lub kulturalne tygodniowo o tematyce muzycznej, artystycznej, historycznej lub poetyckiej. A cotygodniowa wycieczka do pubu jest dla nowych uczniów szansą na zawarcie nowych przyjaźni.

W tygodniu uwzględnia jedne zespołowe zajęcia sportowe, a w piątki wszyscy wychodzą na świeże powietrze i mają szansę zobaczyć te części miasta, które w przeciwnym razie mogliby przegapić.

Wycieczki weekendowe

Co najmniej raz w miesiącu przez cały rok oferujemy całodniową wycieczkę z przewodnikiem z możliwością rezerwacji wycieczek publicznych ze zniżką w każdy weekend. Jako młode, nowoczesne miasto Dublin tętni sztuką, muzyką, teatrem i kulturą, a centrum miasta jest małe i łatwo się po nim poruszać. 

Szkoła ma dwie lokalizacje kampusów o niepowtarzalnym stylu i atrakcjach. Jedna, mieszcząca się przy Dame Street, prawdopodobnie najbardziej centralnie położonej ulicy, zajmuje charakterystyczny i piękny budynek z widokiem na Trinity College i Temple Bar. A drugi kampus znajduje się w profesjonalnej okolicy w pobliżu siedziby Google. Mieści się w odrestaurowanym budynku w stylu georgiańskim nad brzegiem Canal Grande.

Zakwaterowanie

Znalezienie odpowiedniego zakwaterowania jest kluczowe dla udanego pobytu. Każda rodzina goszcząca jest inna i celebrujemy wyjątkowe powitanie, jakie może zapewnić. Równocześnie coraz większa liczba studentów woli mieszkać w akademikach. Właśnie dlatego odobom 18+ proponujemy piękną rezydencję, aby zapewnić niedrogie, niezależne zakwaterowanie w pobliżu szkół.

Irlandzkie rodziny goszczące Studenci w wieku 16 – 17 lat obowiązkowo (Studenci fakultatywni w wieku 18+)

Zapewnienie bezpiecznego domu to podstawowy wymóg, ale szkoła chcemy znacznie więcej. Chce, aby uczniowie zanurzyli się w języku i kulturze i mieli z nimi kontakt na co dzień. Pobyt u właściwej rodziny ma kluczowe znaczenie, aby czuć się szczęśliwym i tworzyć wspomnienia, które zostaną na całe życie. Wszystkie nasze rodziny zostały sprawdzone przez nasz zespół i znajdują się w odległości do 50 minut środkami transportu publicznego od naszych szkół.

Instytut Marino

Ta rezydencja ma 150 pokoi jednoosobowych z prywatną łazienką. Znajduje się na dużym zielonym kampusie Instytutu Marino. Kampus położony jest 25 minut od Dublina, w bezpiecznej okolicy, z przystankiem autobusowym bezpośrednio przed bramą kampusu. Jest tylko dla uczniów w wieku 18+.

 • 150 pokoi jednoosobowych z łazienką (prywatną łazienką).
 • Apartamenty z 4 -5 pokojami jednoosobowymi.
 • Mieszkanie bez wyżywienia ze wspólną kuchnią i salonem.
 • Pralnia, restauracja i tereny zielone na terenie kampusu.

Program Young Adult Dublin ceny:

Pakiet 15 h 2 tygodnie 1600 euro

Pakiet 20 h 2 tygodnie 1750 euro

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas