Kursy amerykańskiego języka angielskiego w Nowym Yorku

Kursy amerykańskiego języka angielskiego w Nowym Yorku

Kursy amerykańskiego języka angielskiego w Nowym Yorku to możliwość połączenia nauki z korzystaniem z atrakcji miasta. Słynie z wielu kultowych miejsc, takich jak Statua Wolności, Empire State Building, Times Square, Central Park czy Broadway

Miłośnicy sztuki mogą odwiedzić słynne muzea, takie jak Metropolitan Museum of Art czy Museum of Modern Art. Fani sportu mogą zobaczyć mecz baseballu, koszykówki lub futbolu amerykańskiego. 

A ci, którzy szukają rozrywki, mogą wybrać się na Broadway, do kina lub na koncert.

Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. To idealne miejsce dla osób, które chcą doświadczyć czegoś nowego i ekscytującego. I równocześnie świetne miejsce do nauki języka bo otwartość i życzliwość jego mieszkańców pomaga w komunikacji.

Szkoła w Nowym Yorku

Szkoła, którą proponujemy, zajmuje się uczeniem języka cudzoziemców od 1973 roku. Opracowała własną metodę pozwalająca na mówienie od pierwszego dnia zajęć.

Skupia się nie tylko na nauce języka,a le także doświadczaniu go poprzez naukę kontekstów. Doskonali umiejętność słuchania, mówienia, gramatyki i idiomatyki języka angielskiego w środowisku komunikacyjnym.

General American English

Kursy amerykańskiego języka angielskiego

Szkoła proponuje naukę języka w różnym wymiarze godzin. Wszystkie kursy odbywają się albo rano lub po południu w ciągu tygodnia w siedzibie szkoły na Manhattanie.

16 lekcji od poniedziałku do czwartku

Jest to kurs dla osób posiadających wizę turystyczną. Obejmuje cztery lekcje dziennie, rano lub po południu, cztery razy w tygodniu. Zaprojektowany jest dla osób chcących maksymalnie wykorzystać czas na zwiedzaniu miasta, ale jednocześnie ucząc się angielskiego.

20 lekcji od poniedziałku do piątku 

Uczestnictwo w tym kursie wymaga posiadania wizy turystycznej. Zajęcia odbywają się codziennie przez 4 godziny, rano lub po południu. Ten program umożliwia szybkie postępy w nauce języka angielskiego, pozostawiając jednocześnie mnóstwo czasu na zajęcia pozalekcyjne w Nowym Jorku. 

American English Programs 22 

2lekcje języka + 2 warsztaty komunikacyjne od poniedziałku do piątku 

Jest to program dla osób z F-1 Student Visa. Obejmuje 22 lekcje angielskiego amerykańskiego tygodniowo oraz pięć lekcji specjalistycznych tygodniowo. Taka ilość zajęć szybko poprawia płynność posługiwania się językiem angielskim i rozwija pewność siebie. Przedmioty do wyboru koncentrują się na ożywionej dyskusji, czytaniu i pisaniu na temat zagadnień kulturowych, lokalnych wiadomości i wydarzeń oraz zintegrowanych wycieczek.

Intensywny program 30 lekcji

Obejmuje on 20 lekcji języka + 10 popołudniowych lekcji do wyboru tygodniowo, od poniedziałku do piątku rano lub popołudniu. Udział w nim wymaga wizy studenckiej F-1.

Ten najbardziej intensywny program obejmuje sześć lekcji dziennie, zarówno poranne, jak i popołudniowe (w piątki nie ma zajęć popołudniowych). Szczególny nacisk kładziony jest na umiejętność prowadzenia konwersacji. 

Electives: Zajęcia do wyboru łączone z Intensywnym 22 lub Intensywnym 30

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Mają również popołudniowy harmonogram. Obowiązuje wiza studencka F-1. Jest to propozycja dla osób, którym zależy na dodatkowych ćwiczeniach budujących większą pewność siebie. Umożliwia szybsze postępy w języku angielskim dzięki szerokiej gamie interesujących popołudniowych zajęć do wyboru, które odpowiadają indywidualnym potrzebom. Mamy więc konwersacje i ćwiczenia wymowy, amerykańską kulturę, filmy i bieżące wydarzenia. Jest to propozycja dla tych osób, które są zainteresowane konkretną dziedziną w języku angielskiem. 

Inne programy językowe

Language Internship Experience

Kursy te są idealne dla studentów i absolwentów szkół wyższych, którzy chcą kontynuować karierę biznesową. Uczą się amerykańskiego języka biznesowego i poprawiają swoje CV.

Angielski biznesowy dla przyszłych profesjonalistów

Przeznaczony dla studentów i absolwentów szkół wyższych, którzy chcą rozpocząć karierę biznesową. Na tych zajęciach uczniowie będą się rozwijać umiejętności językowe niezbędne do komunikowania się w zmieniającym się świecie biznesu. Poruszający takie tematy jak przywództwo, marketing, inwestycje zagraniczne, pieniądze i finanse, nowe rynki i budowanie zespołu.

Angielski dla kadry kierowniczej i profesjonalistów

Skupia się na dogłębnej analizie studiów przypadków, negocjacjach, stylach zarządzania, budowaniu relacji i nie tylko. Uczestnicy to specjaliści biznesu, dyrektorzy i menedżerów dużych firm, księgowi, prawnicy, dyrektorzy ds. marketingu, przedsiębiorcy, inżynierowie, urzędnicy państwowi itp.

Kursy są prowadzone w małych grupach z maksymalnie 5 klientami i spersonalizowane zależnie od oczekiwań. Prowadzą je wykwalifikowani nauczycieli z doświadczeniem w branżowym.

Plus program w języku angielskim

Programy dodatkowe z zakresu mody, tańca, muzyki, produkcji wideo, tworzenia filmów, fotografii, aktorstwa, animacji 3D i wielu innych.

Zakwaterowanie

Szkoła oferuje różne opcje zakwaterowania.

Rezydencje: 

  • 850 West End Ave,
  • DeHirsch 92 Street „Y” 1395 Lexington Avenue, 
  • West Village Residence 123 West 13th Street, 
  • AKA Hotels Residences 234 East 46th Street 

Mieszkanie u rodzin Manhattan, Brooklyn/Queens:

Są tradycyjni i nietradycyjni, np. osoby pracujące samotnie, emeryci i młodzi profesjonaliści. Gospodarze zazwyczaj mieszkają w apartamentowcach położonych w górnej części Manhattanu. Natomiast w pozostałych dzielnicach to osoby pracujące samotne lub tradycyjne rodziny. Gospodarze zazwyczaj mieszkają w domach. W innych pokojach u rodziny goszczącej mogą przebywać inni uczniowie

Koszty:

  • kursy języka angielskiego od 400$ do 550$ za tydzień
  • wpisowe za kurs 155$, 
  • opłata za materiały dydaktyczne 69$,
  • Plus program wpisowe 125$
  • wpisowe za zakwaterowanie 95$

Jesteś zainteresowany kursem?
Napisz do nas