Kurs języka francuskiego

Nauka języków obcych to fascynujące zajęcie, o czym przekonało się już wielu naszych kursantów. Od wielu lat wspieramy ich w zdobywaniu umiejętności komunikowania się, czytania oraz pisania m.in. w języku francuskim. Wśród naszych podopiecznych są dzieci, młodzież oraz dorośli, którym proponujemy różne formy nauki, w tym także wakacyjne kursy języka francuskiego za granicą.

Kurs języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych w atrakcyjnej cenie

Kurs języka francuskiego prowadzą wyłącznie doświadczeni dydaktycy, którzy w przystępny sposób i w przyjaznej atmosferze dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami zajęć, zachęcając ich do poznawania nowych słówek, gramatyki oraz kultury znad Sekwany. Przez cały rok prowadzimy zajęcia stacjonarne w firmach i szkołach oraz online dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zaś w wakacje zapraszamy uczestników zajęć na zagraniczne wyjazdy, podczas których poznawanie i nauka języka francuskiego zamienia się w niezapomnianą przygodę.

Wakacyjny kurs języka francuskiego za granicą – atrakcyjna cena

W trakcie naszych zajęć, także tych w formie wyjazdowej, wykorzystujemy tradycyjne i nowoczesne narzędzia nauczania. Chcemy, żeby nasi kursanci rozwijali swoje kompetencje kompleksowo, a nauka sprawiała im tyle samo radości, co satysfakcji z osiągniętych efektów.

Skontaktuj się z nami